فرودگاه کاشان

به گزارش سایت کاشانگردی به نقل ازپورتال خبری کاشان :

پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 دالان هوایی کاشان به آسمان ایران گشوده شد.

مهندس سيد مسعود مسعودی آغاز پروازهای کاشان به جزیره کیش و کاشان به شیراز وبالعکس را پیرو اجابت درخواست های مردم منطقه کاشان بزرگ دانسته که علی رغم پروازهای کاشان به مشهد مقدس از سوم اسفندماه انجام خواهد شد.

وي افزود: تلاش و پیگیرهای مجموعه مدیریتی فرودگاه کاشان به انضمام تاکید وحمایت شهردار این شهر بالاخره توانست دالان هوایی این شهر را به برخی از شهرهای سیاحتی زیارتی متصل كند.

مسعودی گفت: این مسیر برای دیگر شهرها نیز میسر خواهدبود به شرط استقبال همشهریان و همراهی موسسات مسافرتی و گردشگری وبرای تحقق این مهم نیازمند همراهی مردم هستیم.

به گفته وي ، کاشان تنها شهر مرکزی ایران است که امکان مسافرت های پروازی را به همت مجموعه بهره بردار-شهرداری کاشان- برای مردم کلان شهر کاشان وحتی استان قم فراهم كرده است.

مهندس سيد مسعود مسعودي، مديرعامل فرودگاه کاشان گفت: پروازهاي کاشان به شهرهای اهواز و مشهد از برنامه های کوتاه مدت این مجموعه است که به همت سرمایه گذاران کاشانی و قم در حال انجام است و این شهر با آن همه پتانسیل پذیرای گروهای گردشگری و تورهای معادل در شهرهای مقصد است.

به گفته وي، پرواز كيش با سرمايه گذاري چارتر كننده قمي و براي استفاده كلان شهر قم و كاشان و چهارده شهر پيرامون كاشان بزرگ برنامه ريزي شده است.

مدير عامل فرودگاه كاشان گفت: مردم استان قم و كلان شهر كاشان شايسته بهترين ها و ايمن ترين پروازها هستند كه با حمايت مجموعه بهره بردار ‹‹شهرداري كاشان›› اين امكان فراهم شده هست.

مسعودي يادآور شد: فرودگاه کاشان در نظردارد در آینده نه چندان دور پروازهای کاشان به مناطق شمال کشور و حتی عتبات را به سرانجام برساند.

یاری نامه (منبع) : پورتال خبری کاشان www.knp.ir