راهنمای کاشانگردی

سایت کاشانگردی در تلاش است اطلاعات کامل جاذبه های گردشگری کاشان را به صورت دسته بندی شده و متمرکز منتشر نماید و بدین وسیله زمینه معرفی آنلاین و سریع و ساده دیدنی های کاشان به گردشگران را تسهیل نماید.

در عین حال، سایت کاشانگردی می کوشد به فعالان صنعت گردشگری در کاشان امکان معرفی کم هزینه و با کیفیت توانمندی ها یشان در جهت رقابت برای جذب گردشگر بیشتر به کاشان فراهم نماید.

در این راستا تاکنون بیش از هفتصد مکان مرتبت با صنعت گردشگری بر روی نقشه جهانی گوگل در سایت کاشانگردی به ثبت رسیده است.

سایت کاشانگردی برای ثبت و معرفی اماکن و جاذبه های گردشگری و معرفی واحدها و فعالان صنعت گردشگری کاشان در این مرحله هیچگونه هزینه ای دریافت نمی نماید.

کاشانگردی برای دسترسی آسانتر گردشگران به اطلاعات مرتبط با گردشگری کاشان ثبت اطلاعات واحدهای مرتبط با گردشگری را در بیست و شش دسته مختلف سازماندهی کرده است.

سایت کاشانگردی در جهت ارائه کامل ترین اطلاعات مربوط به جاذبه ها و فعالان گردشگری کاشان تلاش کرده است از طریق امکان تعیین مهمترین ویژگی ها و اطلاعات و شاخص های هر مکان گردشگری یا هر جاذبه گردشگری در بیست و شش دسته مزبور، متناسب با آن دسته، انتخاب مقصد گردشگری یا مکان و خدمات مرتبط با گردشگری را برای کاشانگردان با آگاهی بیشتر همراه کند و به کاشانگردان فرصت انتخاب آگاهانه تر اعطا نماید.

به واحدها و فعالان حوزه گردشگری کاشان این امکان داده شده است که فروش یا خدمات یا تخفیفات ویژه خود را در قسمت تخفیف های برتر کاشانگردی معرفی نمایند.

در سایت کاشانگردی به کاشانگردان نیز این فرصت داده شده که برترین جاذبه های گردشگری کاشان و برترین ارائه دهندگان خدمات گردشگری کاشان را از طریق اعلام نظر و اعطای امتیاز یا ثبت شکایت، رتبه بندی کنند.

کاشانگردی؛ جامع ترین راهنمای گردشگری کاشان